Do 8 listopada 2020 – nauczanie zdalne

W związku  z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju i wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Edukacji z dnia 23.10.2020 ograniczeniu ulega funkcjonowanie szkół artystycznych, w tym również naszej szkoły. Ograniczenie funkcjonowania będzie polegało na wdrożeniu we wszystkich typach szkół artystycznych publicznych i niepublicznych realizacji zajęć edukacyjnych artystycznych  z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Do 8 listopada 2020 przechodzimy zatem na nauczanie zdalne. 

Istnieje jednak możliwość stacjonarnej lub hybrydowej nauki gry na instrumencie w klasach I – III / cyklu 6-letniego oraz klasie I cyklu 4-letniego ( w tym wypadku wyznacznikiem jest wiek dziecka – do 9 roku życia) szkoły muzycznej I stopniaW tym wypadku chcemy dać Państwu ( Nauczycielom naszej szkoły ) i Rodzicom prawo wyboru formy nauki. Możliwość ta jest jednak ograniczona godzinami otwarcia szkoły, szkoła będzie otwarta tylko do godziny 16.00 .

Zajęcia z przedmiotu głównego w starszych klasach oraz wszystkie zajęcia grupowe (również kl.I-III PSM I st. ) odbywać się będą w sposób zdalny.

Prosimy o regularne sprawdzanie wiadomości na stronie internetowej szkoły www.psmsanok.pl
w aktualnościach i zakładce „dla ucznia” oraz kontakt z nauczycielem przedmiotu głównego w celu ustalenia formy prowadzenia lekcji.

Życzymy zdrowia i  cierpliwości w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Dyrekcja PSM I i II st. w Sanoku

Tomasz Tarnawczyk

Ewa Wojtyńska-Kiczorowska